Цілющі лікувальні властивості зеленої кави

Цілющі лікувальні властивості зеленої кави важко переоцінити, оскільки саме в несмажених кавових зернах містяться такі незамінні жирні кислоти, як стеаринова, арахідонова, олеїнова, бегеновая, пальмітинова. Всі ці корисні речовини втрачаються в процесі перетворення в чорний кави.

Цілющі лікувальні властивості зеленої кави

Корисні властивості

Основними лікувальними властивостями зеленої кави вважаються:

  • Спалювання жирових відкладень. Так зелений кава в першу чергу відомий як помічник в зниженні ваги та його підтримці в межах норми. Ефективність схуднення досягається за рахунок хлорогенової кислоти, яка входить до складу зеленої кави. Саме вона сприяє розщепленню жирів, паралельно активізуючи процес обміну речовин. До того ж цей напій здатний викликати помилкове відчуття насичення, що зменшує кількість і частоту прийому їжі.
  • Стимуляція розумової та фізичної активності. Ці корисні властивості зеленого кава забезпечуються дубильними речовинами, кофеїном і пуриновими алкалоїдами, які входять до складу несмажених зерен. Ці речовини допомагають боротися зі спазмами та головним болем, зміцнюють пам’ять, покращують роботи нервової системи, зміцнюють серцевий м’яз, стимулюють лімфодренаж.

Застосування в косметології

Екстракт зеленої кави популярний також у сфері косметології та естетичної медицини. Цілющі властивості зеленого кава зіграли важливу роль у використанні даного продукту в таких випадках:

  • захист і зволоження сухої шкіри;
  • лікування шкірних дефектів: шрамів, рубців, розтяжок;
  • профілактика зморшок;
  • зміцнення волосяних цибулин, їх відновлення та харчування, а також додання волоссю природного блиску.

Зелений кава в косметології застосовується не в якості напою, а скоріше як спеціальний засіб для проведення SPA-процедур. До речі, провести обгортання з зеленим кави можна самостійно в домашніх умовах. Для цього просто приготуйте кашку з попередньо змелених зерен і нанесіть її на проблемні зони, після чого загорніть на півгодини в харчову плівку. Щоб закріпити ефект, після змивання з тіла кави нанесіть зволожуючий антицелюлітний крем.

У косметичних цілях застосовується також масло зеленої кави. Завдяки йому шкіра стає еластичною, волосся і нігті міцніше. Масло володіє поживними і регенеруючі властивостями, тому нерідко використовується для лікування опіків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.