Цикорій замість кави. Цикорій замінник кави

Не так давно почали використовувати цикорій замість кави, але сьогодні він вже набрав досить велику популярність. Цикорій замінник кави заварюють люди, які піклуються про своє здоров’я, фінансових витратах і люблять цикорій за його смакові якості.

Цикорій замість кави. Цикорій замінник кави

Переваги цикорію

Потрібно почати з пояснення щодо фінансових витрат. Як ви знаєте, в будь-якому магазині мішечок натурального цикорію буде коштувати дешевше, ніж упаковка розчинної кави. Тут все просто і зрозуміло – виростити цикорій не складно. Цикорій зростає майже на будь-якому грунті до гідних розмірів, дає відмінний корінь, який в результаті стає основою напою. У свою чергу кави на російських просторах екзотичний продукт. Щоб він потрапив на полиці в супермаркеті, його доставляють здалеку на завод, де потім він проходить обробку, а все це істотні витрати.

Що корисніше — кава або цикорій

Цикорій є рослина володіє рядом цілющих і лікувальних властивостей. Серед його основних переваг в якості напою можна привести наступні: виявляє жовчогінну та сечогінну дію, взбадривающий ранковий ефект і заспокійливий перед сном, нормалізує роботу травного тракту і обміну речовин, розширює судини, допомагає у вирішенні проблем серцево-судинної системи, знижує тиск. Цілком гідна заміна кави.

У теж час цикорієм замінюють кави на увазі шкоди останнього. Як ви знаєте, кава протипоказаний багатьом людям, зокрема тим, у кого підвищений тиск і є проблеми з нервовою системою. У цьому випадку кави посилює недуги. Тому заміна кави цикорієм стане досить корисною.

Який цикорій найкраще замінить кави?

Існує досить велика кількість видів цикорію, тому постає питання, який з них стане найкращим замінником кави. Так рекомендується використовувати замість кави натуральний цикорій. Висушений корінь рослини, добре подрібнений і якісно просмажений є джерелом цикореоля – речовини з запахом і смаком дуже нагадує каву.

Розчинний цикорій сьогодні називають кавовим напоєм цикорієм, однак, він не такий ароматний і смачний, як натуральний цикорій. Тим не менш, він досить корисний. Насправді цикорій застосовують не тільки в якості заміни кави, його активно використовують у народній медицині для лікування різноманітних захворювань.

Як би там не було, має сенс спробувати цей напій і тільки після вирішувати наскільки гідною заміною він є.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.