Чорний кава для схуднення

Чорний кава для схуднення почали застосовувати в дієтах вже досить давно, однак вченими ще не було точно доведено, що кофеїн допомагає скинути вагу. У той же час проведені дослідження довели, що при помірному споживанні кави не завдає шкоди здоров’ю. При цьому вважається помірним не більше 2-3 чашок в день.

Чорний кава для схуднення

Користь і шкода від кави

Вважається, що кава приносить безперечну користь, так як при розумному вживанні процеси реакції, запам’ятовування і уваги прискорюються. Крім того, якісний чорний кава є постачальником антиоксидантів, що захищають судини, і вітаміну Р. Існують також дані про те, що кава може захистити від діабету, раку жовчних шляхів і кишки.

Завдяки кави жінки можуть знімати нервову напругу і стреси, а у чоловіків поліпшується якість сперми. До всього іншого вживання чорної кави є відмінною профілактикою старечого маразму. Однак слід пам’ятати, що пити його потрібно в міру. Надлишок кави викликає проблеми зі сном, а відповідно і проблеми з самопочуттям.

Схуднення з чорною кавою

Незважаючи на те, що конкретних доказів впливу кофеїну на зниження маси тіла немає, багато дієтологів і самі пацієнти помічають досить виражені результати. Кава впливає на обмін речовин, прискорюючи його і провокуючи організм швидше спалювати жири. Але є ті, хто починає замінювати прийоми їжі (зокрема сніданки та обіди) прийомом одного тільки каву, що в корені невірно. Почуття голоду дійсно зникає, але такий режим харчування негативно позначається на загальному здоров’ї організму.

До основних похудательным ефектів кави відносяться:

  • Активізація інсуліну, що передбачає активну утилізацію глюкози;
  • Сечогінний ефект, за рахунок чого йде зайва рідина, а з нею і вага;
  • Зниження апетиту завдяки заповнення шлунка і впливу на розпад глікогену;
  • Активізація метаболізму, підвищення рівня рухової активності і спалювання зайвого жиру.

Всі ці ефекти досяжні тільки при вживанні кави не більше 2-3 чашок в день.

Існує так звана кавова дієта, яка передбачає поєднання певного режиму харчування з фізичною активністю та косметичними процедурами. Кава рекомендується пити в проміжку між 12 дня і 17 годинами вечора. Кава повинна варитися в мідній турці і подаватися у срібній або керамічній чашці. Рекомендується додавати в каву ваніль, чорний перець, корицю, але не цукор або його замінники.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.