Чистка кавомашини Saeco

Чистка кавомашини Saeco повинна періодично проводитись, щоб апарат прослужив довго і без збоїв, продовжував готувати відмінний кави. Основні елементи, які піддаються чищенню, це: заварний механізм, гідросистема, бойлер, контейнер для використаної кави, капучинатор, лоток для крапель.

Чистка кавомашини Saeco

Чистка заварного механізму

Заварний механізм є найважливішим елементом в кавомашині Saeco, так як саме в ньому відбувається процес приготування кави. У кожній кавомашині Saeco цей механізм знімний, тому доглядати за ним зручно, при цьому відсутня необхідність додаткових миючих засобів, достатньо промити його в посудомийній машині або просто під струменем води.

заварний механізм легко знімається і встановлюється на своє місце, для цього не потрібні ніякі інструменти, тим більше не потрібно відвозити кавову машину в сервіс. Апарат не сигналізує про необхідність очищення заварного механізму, тому робити вам доведеться на свій розсуд у зручний для вас час. Пам’ятайте, що чим чистіше заварний механізм, тим краще буде по якості кави та ризик збою в роботі менше. При домашньому використанні рекомендується проводити чистку 1 раз в 14 днів, при офісному – 1 раз в 7 днів.

Чищення бойлера

Для нагрівання води до температури 90-95 °С в кавомашині Saeco встановлений котел проточного типу. Всередині нагрівального елемента утворюється накип, яку необхідно видаляти, інакше апарат вийде з ладу і він почне подавати не нагріту воду, а отже і холодний кави.

У кавоварках Saeco системою управління ведеться рахунок кількості циклів приготування напоїв, тому при досягненні певного числа на дисплеї з’являється повідомлення або на панелі управління загоряється певний значок (залежно від моделі) про необхідність проведення очищення від накипу. Для проведення декальцинації слід використовувати фірмове засіб Saeco або інші засоби, які підходять для очищення цих кавоварок від накипу. У деяких моделях цикл очищення автоматичний, в інших ручний.

Чистка гідросистеми

Гідросистема являє собою набір трубок і пристроїв для подачі кави. Процес очищення гідросистеми передбачає видалення кавових масел, наявність яких негативно позначається на смакових якостях напою. Очищення проводиться автоматично при включенні кавомашини і після кожного приготування кави – вода проходить через гідросистему і зливається в лоток. Для більш ефективної очистки можна застосовувати чистячі таблетки Saeco.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.