Чим відрізняється кавоварка від кавомашини.

Кавоварка і кавоварка – це автоматизовані пристрої для приготування кави. А в чому різниця між цими двома пристроями? У цій статті ми і дізнаємося, чим відрізняються кавоварка і кавоварка.

Кавоварки.

Існують основні типи кавоварок – це гейзерні, краплинні, ріжкові (еспрессо кавоварки), капсульні кавоварки, электротурки. В кавоварці, хоча вона в якійсь мірі автоматизована, процес приготування кави все одно передбачає більшу участь людини, ніж в кавомашині. Тобто якщо ви віддаєте перевагу молоти зерна кави безпосередньо перед приготуванням напою (саме так і рекомендується для отримання більш ароматної і смачної кави), то вам необхідно завантажити їх в кавомолку і змолоти. Потім необхідно відміряти мелену каву (7-12 гр. на порцію) і помістити його в кавоварку. У випадку з рожкової кавоваркою, нам ще необхідно утрамбувати його в холдер. Після цього натиснути кнопку і дочекатися свіжої кави.

Чим відрізняється кавоварка від кавомашини.

Кавомашини.

Кавова машина – це пристрій для приготування кави, в якому весь процес приготування кави повністю автоматичний, починаючи від помелу зерен кави і закінчуючи дозованим розливом.

В кавомашині участь людини полягає тільки в тому, щоб помістити обсмажені зерна кави в приймальний бункер, залити воду в спеціальну ємність і виставити програму приготування кави. Через деякий час вже можна насолодитися чашкою свіжої кави.

Чим відрізняється кавоварка від кавомашини.

Кавомашини, як кавоварки можуть відрізнятися по складності і відповідно за ціною, але основна відмінність між цими пристроями для приготування кави – ступінь участі людини в процесі приготування напою.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.