Чим кавоварка відрізняється від кавомашини

Багато користувачі цікавляться, ніж кавоварка відрізняється від кавомашини. Насправді ніяких особливих відмінностей немає, ні в якості і смаку готового кава, ні в технічних пристроях. Для кого-то це взагалі не питання, а хтось здатний обговорювати цю тему годинами. Порівняємо пристрою.

Чим кавоварка відрізняється від кавомашини

Різниця в позначенні апарату

Наприклад, описати відмінність між кавоваркою і кавоваркою можна таким чином. У відповідності з класифікацією провідних виробників кавового обладнання така: кавова машина являє собою апарат, в якому процес приготування кави, від помелу зерна для розливу готового кавового напою абсолютно автоматизований. У теж час кавоварка не здатна самостійно приготувати каву, незважаючи на те, що від вас вимагає мінімум зусиль.

Приклади приготування кави

Має сенс розглянути на прикладах, як проходить процес приготування кави в кавомашині і кавоварці.

Кофемашина. У контейнер для зерен треба засипати обсмаженої кавове зерно, ємність для води – воду. На цьому все – підготовка до процесу варіння кави закінчена. Після цього ви вибираєте необхідний обсяг порції, фортеця кави і через кілька секунд вже будете насолоджуватися ароматом свіжозвареної кави.

Кавоварка. Тут все дещо складніше. Найпоширеніший тип – ріжкова кавоварка. Для приготування свіжомеленої кави, вам необхідні або мелену каву, або кавові зерна плюс кавомолка. Кавове зерно засипається в потрібній кількості в кавомолку, кава мелеться, після чого отмеряеться потрібну кількість меленої кави, в середньому це 7-12 г на порцію, і утрамбовується в ріжок. Після цього ріжок вставляється назад в групу. На цьому підготовка закінчена, можна сміливо натискати кнопку приготування.

Що в підсумку

Ось за великим рахунком і вся відмінність між кавоваркою і кавоваркою через ступінь участі людини в приготуванні напою. Деякі виробники називають свої апарати кавовими машинами, незважаючи на те, що змелена кава доводиться засинати і утрамбовувати вручну в холдере, а після приготування напою – видаляти залишки вручну. Ці виробники обґрунтовують назва «кавоварка» тим, що вироблені апарати досить складно влаштовані. Вартість таких кавоварок досить висока.

Проте в дійсності внутрішня начинка кавоварок різних виробників майже нічим не відрізняється.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.