Чи можна схуднути від кави. Сприяє кави схуднення

Не так давно вчених зацікавило питання про те, чи можна схуднути від кави і вони знайшли відповідь у тому, що цей благородний напій дійсно допомагає позбутися від зайвих кілограм. Сприяє кави схудненню і як саме це відбувається, буде розглянуто нижче.

Чи можна схуднути від кави. Сприяє кави схуднення

Чи допомагає кава схуднути

Дані, отримані після проведення наукових досліджень щодо впливу кави на процес схуднення зацікавили деякі фармакологічні та косметологічні компанії з різних країн. Так з’явилося кілька спеціальних засобів, заснованих на каву, які сьогодні досить популярні і затребувані серед тих, хто бажає схуднути.

Відомий також той факт, що в кавових зернах міститься цукор, білок і кофеїн. До складу обсмажених зерен кавового дерева входять і інші корисні мікро і макро речовини, вітаміни: серед них піридин, вітамін РР, оцтова кислота і фенольні сполуки. Що стосується кофеїну, він в деякій мірі впливає на вищу нервову діяльність людини.

Екстракт натурального сирого кави багатий різноманітними біологічно активними сполуками (або по-іншому пігментами), які, у відповідності з інноваційними науковими дослідженнями, по-особливому впливають на процеси обміну в організмі. Крім того, вони характеризуються позитивним впливом на печінкову функцію. Це проявляється, наприклад, у придушенні продукування з глікогену глюкози майже на 20%, а, отже, сприяють мобілізації використання жирів як джерела енергії.

Тому можна зробити висновок, що каву дійсно сприяє схудненню.

На замітку

Крім описаних вище якостей, є ще кілька природних компонентів, що містяться в кофеїні, які сприяють прискоренню процесів розщеплення жирових відкладень і позбавлення від токсинів.

Саме у зв’язку з цим така велика кількість засобів проводиться на основі кави, які допомагають у боротьбі з целюлітом. ще одним важливим фактом є те, що, на думку вчених аромат кави на психологічному рівні сприяє схудненню. Наскільки це правда, невідомо, однак кавовий запах надовго відбиває бажання піти щось перекусити зайвий раз.

Головне пам’ятайте, що все має бути в міру і вживання кави в неміряних кількостях не призведе до швидкого схуднення, а просто викличе зворотний ефект: безсоння, дратівливість, сонливість і залежність.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.