Чашка кави дозволяє заощадити на безбідну старість

Чашка кави дозволяє заощадити на безбідну старість

Чашка кави дозволяє заощадити на безбідну старістьВи коли-небудь замислювалися над питанням, як заощадити на безбідну старість. Ми пропонуємо вам ознайомитися з нехитрими підрахунками. А заощадити нам дозволить звичайна чашка кави.

Давайте уявимо молоду жінку. Вона працює в офісі. Її зарплата 20 000 рублів на місяць. І вона щодня відвідує гламурну кафейню. Вона не може відмовити собі в ароматному кава-латте за 130 руб., так як вважає, що це їй по кишені.

А тепер уявімо, що вона не купує цей чудовий підбадьорливий дорогої кави в кафе, а відкладає це гроші і грамотно ними розпоряджається.

В місяць вона зможе відкласти приблизно 3 000 руб.

В рік виходить – 36 000 руб.

Вкладаючи гроші під 25% річних і реінвестувати проценти, через 10 років вона буде мати на своєму рахунку 1 364 173 руб.

Через 20 років на її рахунку буде вже 14 мільйонів рублів, зароблених на щоденному кава-латте.

А через 30 років, жінці не потрібна пенсія, адже на її рахунку 132 млн руб.

І тепер вона може почати знімати щомісяця у вигляді відсотків 2 мільйони 750 тисяч, а основну суму залишити своїм дітям і онукам.

Вражає?

Ось так можна заощадити на зовсім несподівані речі. Чоловіки можуть заощадить на одязі, досить купувати чоловічі костюми, сорочки, штани з оптимальним поєднанням ціни і якості, хороший приклад – фабрика “Айвенго”. Адже не обов’язково переплачувати за бренд, якщо хочеться одягнутися стильно і модно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.