Цей багатофункціональний кави…

Цей багатофункціональний кави...Аромат, який змушує прокинутися навіть найзавзятіших сонь… Густий насичений смак, від якого настрій стає краще, голова ясніше, а тіло наливається енергією і бадьорістю. Так, це все про каву — напій, з якого починається ранок у завзятих кавоманів, на зразок нас з вами. Але чи відомо вам, що, окрім загальноприйнятого способу вживання, кави можна використовувати в самих різних сферах? Дублянки жіночі і чоловічі, плита, косметологічні процедури, малювання — втім, про все по порядку.

П’ять незвичайних способів використання кави

  • Якщо ви плануєте смажити рибу, не поспішайте викидати свіжу кавову гущу. Вона допоможе вам впоратися з стійким рибним запахом в тому випадку, якщо на вашій кухні немає витяжки. Після приготування візьміть чисту і суху сковороду, покладіть на неї кавову гущу і нагрійте. Кавовий аромат «переб’є» специфічне амбре від риби і наповнить вашу квартиру улюбленим запахом.
  • Збираєтеся купити дублянку з натуральної шкіри, але важко переносите цей запах? Приготуйте порцію меленої кави, яким потрібно посипати виріб і залишити так на день. Після цієї процедури ваш верхній одяг буде виділяти приємний аромат. Врахуйте, що цей метод можна застосовувати тільки для виробів з темних сортів шкіри: на світлій від кави можуть залишитися плями.
  • Використовуючи розчинну каву або еспресо, можна малювати картини. Колір «фарби» залежить від густоти напою, а результат нагадує фотографії в сепії.
  • Про застосування кави в якості косметичного засобу, мабуть, відомо всім. Це не тільки відмінний натуральний скраб, але й чудовий засіб для додання волоссю більш глибокого відтінку і блиску. Для цього зваріть каву, дайте йому охолонути і сполосніть їм волосся після миття.
  • Якщо в будинку завелися мурахи, використовувати кавову гущу: її потрібно розкласти уздовж стежки», за якою зазвичай переміщуються ці комахи. Мурахи не люблять запах кави, і це дозволить вам позбавитися від них.
  • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Рецепти кави. Способи приготування кави.