Австралійський кави

Австралійський кави мало представлений на міжнародному ринку. Його виробництво не перевищує 1 млн. тонн на рік. Більша частина надходить на внутрішній ринок, де на нього є великий попит. Вирощувати каву в промислових масштабах в Австралії пробували понад 100 років тому, але із-за високої вартості робочої сили, виробництво австралійського кави було малорентабельним. Ситуація змінилася в 80х роках минулого століття, коли стала широко застосовуватися механізація при вирощуванні і збиранні врожаю.

Кава в Австралії вирощують в субтропічній східній частині країни. Це дві області — Atherton Tablelands в північному Квінсленді, з приблизно 30 великими виробниками, і в північному Новому Південному Уельсі, де є приблизно 170 виробників. В Австралії вирощують тільки сорт кави Арабіка. Австралійський кави – виключення з правил. Кава тут росте поза тропічної зони, та ще й на низьких висотах. Як правило, кава росте на висотах від 200 метрів над рівнем моря.

Технологія обробки австралійського кави

Кава в Австралії обробляють за різними технологіями, але є унікальний спосіб обробки, впроваджений компанією Mountain Top Coffee Company під назвою «double pass». При технологія «double pass» кавові плоди знімають пізніше звичайного, а для видалення м’якоті та отримання чистого зерна, ягоду зволожують до м’якої маси. Технологія «double pass» застосовується тільки в цій країні. З-за пізнього зняття врожаю кави, вміст цукру в зернах збільшується до 30% від загальноприйнятих норм, що надає австралійському кави оригінальний солодкий комплекс присмаків.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.