Ароматизований кави: різновиди та секрет успіху

Ароматизований кави: різновиди та секрет успіхуВ даний час ароматизований кави займає дуже важливе місце в житті багатьох людей, його популярність обумовлена потягом людей до чогось нового, не банального. Люди почали додавати в каву різні прянощі, квіти і фрукти так само давно, як з’явився кави. Робили вони це з метою удосконалити кави, зробити його особливим і доповнити смак і аромат незвичайними нотками. Зараз дуже сильно розширився коло ароматизаторів, вони включають в себе шоколад, різні алкогольні лікери, апельсин і багато іншого.

Ароматизований кави створений для тих, хто звик брати від життя максимум, і не боїться експериментувати. За основу беремо хороший натуральний кава і додаємо до нього різні смаколики. Тут можна проявити фантазію і поекспериментувати. Можливо, через кілька років, саме ваш рецепт ароматизованої кави стане відомим і популярним.

Зміст:

  • Секрет успіху
  • Різновиди ароматизованої кави
  • Відео сюжет

Ароматизований кави: різновиди та секрет успіху

Секрет успіху

Всі справжні любителі кави кажуть, що кава з ароматизаторами – це відмінний спосіб почати свій ранок не як завжди, зробити своє життя більш яскравим і цікавим. Він допомагає подивитися на світ по-іншому і заповнити нудні сірі будні різнокольоровими фарбами.

Виробники пропонують величезну кількість кави з різноманітними смаками, але найпопулярнішим є ванільно-горіхові аромати. Це і мигдаль, та гавайський горіх, лісовий, і лікер амаретто… Якщо у вас є бажання, то ви можете в домашніх умовах створити свій ідеальний напій, додавши в нього бажану кількість різних добавок.

Особливу увагу заслуговує ароматизований кави в зернах, саме він зараз користується величезним попитом. Він являє собою дбайливо обсмажені зелені зерна Арабіки високої якості, оброблені різними ароматизаторами. Для цього використовують виключно натуральні екстракти, які не містять жиру та барвників, а також абсолютно безпечні для здоров’я. Ви можете бути впевнені, що ці інгредієнти жодним чином не можуть зіпсуватися при високих температурах. Гарантовано не відбудеться згортання, не зміниться колір кави, і не будуть відчуватися неприємні побічні смаки.

Ароматизований кави має дуже високі смакові якості, він дуже м’який, але в той же час насичений і запам’ятовується. Окрему увагу заслуговує багатий аромат, який просто манить спробувати цей незвичайний десерт. Від такого особливого кави, напевно, не зможе відмовитися ніхто.

Ароматизований кави в зернах представлений на ринку величезною різноманітністю. Фахівці виділяють кілька основних груп ароматів: алкогольні, горіхові-молочні, квітково-фруктові і шоколадні. Але, є й такі види, про існування яких ви навіть і не підозрюєте.

Щоб ви мали більш широке уявлення про можливі аромати зернової кави, ми пропонуємо вам цей список. З такого розмаїття ви однозначно зможете підібрати те, що вам дуже хочеться.
Ароматизований кави: різновиди та секрет успіху

Різновиди ароматизованої кави

1.Алкогольні:

Амаретто – унікальний безалкогольний каву зі смаком лікеру амаретто.

Ірландський віскі – насичений і приємний на смак напій з характерним присмаком ірландського віскі.

2.Горіхово-молочні:

Кремовий мигдаль — вишукана кава з ароматом мигдалю.

Ванільний крем – насичена кава з ніжним ароматом ванілі і вершків.

Гавайський горіх – солодкий терпкий кави з яскраво вираженим горіховим ароматом.

3. Квітково-фруктові:

Кардамон – бадьорить кава з різким ароматом кардамону для тих, хто любить прянощі.

Червоний апельсин – м’який кавовий напій з приємним цитрусовим ароматом.

Полуниця з вершками – десертний кави з приємним присмаком солодкої полуниці.

Кориця — ароматний кави з улюбленою пряністю.

4.Шоколадні:

Баварський шоколад десертний кави з солодким ароматом.

Шоколадний мигдаль – напій, який втілює в собі смак божественний смак шоколаду і мигдалю.

Тірамісу – напій для тих, хто любить цей відомий десерт.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.