Ангольський кави

Кавову промисловість в країні засновники португальські колоністи в 18 столітті. Ангола відома своїм кави сорту Robusta. Цей сорт кави, з його приємним смаком популярний в південній Європі. Свого Ангола була четвертим у світі виробником кави в світі – у кращі часи, в середині 70х років минулого століття, ангольські виробники поставляли понад мільйон мішків кави на світовий ринок.

З-за внутрішніх неладів країна втратила статус одного з найбільших виробників цього напою, крім того, впало знамените якість ангольського кави.

В даний час Ангола відновлює свій потенціал. За допомогою Міжнародної організації Кави, Ангола приймає заходи по оздоровленню своєї кавової промисловості. Один із заходів – це виділення переміщеним сім’ям плантацій кави, раннє залишених з-за громадянської війни. Наголос робиться на те, щоб зосередити виробництво на безлічі невеликих фермах, не відновлюючи кинуті в результаті громадянської війни величезні плантації. Як передбачається, такі заходи допоможуть збільшити кількість та якість виробленого ангольського кави.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.