Американський кави: цікаві факти та відео сюжет

Американський кави: цікаві факти та відео сюжетАмериканці ні дня не можуть прожити без кави. Америка просто живе на каву. Цей напій п’ють із ранку до ночі. Велика частина американців щодня вживають каву.

Ми звикли пити каву в кафе або в компанії друзів. А ось американці вживають цей напій скрізь: в компанії і поодинці, в автобусі, автомобілі, на вулиці і на роботі. Справа в тому, що у нас каву подають в невеликих білих чашках, а в Америці справа йде зовсім по – іншому. У красивих маленьких чашках подається кава тільки в ресторанах, а на вулиці продають в паперових стаканчиках з отвором на кришці. Стаканчики бувають різного розміру і з різною ціною.

Зміст:

  • Причини популярності
  • Цікаві факти
  • Кавові автомати
  • Відео сюжет

Американський кави: цікаві факти та відео сюжет

Причини популярності

Зараз дуже популярними стали багаторазові персональні стаканчики. Кожен покупець приходить зі своїм стаканчиком і наповнює його улюбленим кавовим напоєм. Маленький стаканчик має об’єм 250 мл, а великий приблизно в два рази більше. Міцність напою невисока, тому американці дозволяють собі пити каву у великих обсягах. Вже стало ритуалом по дорозі на роботу випивати склянку кави, а також в обід і після роботи з друзями. Кава стала невід’ємною частиною життя американців.

Що стосується міцності, то американський кави набагато поступається європейському, так як просто неможливо буде випити такий великий стакан міцного напою.

Цікаві факти

У світі щодня випивається 2.3 млн. чашок кави, при цьому, що кожна п’ята чашка випивається американцем. Америка є самим великий споживачем кави в світі. Більш того, цей продукт займає друге місце по популярності, як сировину, після нафти на міжнародному ринку, а також найбільшою статтею сільськогосподарського імпорту в США.

В Америці зовсім відсутня кавова культура. Але, незважаючи на це, американці п’ють цей напій, що бадьорить більше, ніж будь-який інший європеєць. Кава використовується більше для того, щоб запивати їжу. Раніше навіть кави вважався альтернативою воді або газованій воді. Кавові церемонії, довгі розмови за чашкою кави в Америці не прийнято, так як на каву витрачається не більше ніж 5 хвилин. Американці п’ють цей напій майже завжди на ходу, по дорозі кудись. Вони завжди поспішають, при цьому зі склянкою кави в руці.

Саме від американців ми навчилися користуватися одноразовими стаканчиками і підставками в автомобілі під цей стакан. А кавові автомати в країні Фаст-фуду зайняли дуже високу нішу. Вже в сорокових роках XX століття американці винайшли кавовий автомат. Чим зручний такий апарат? Тим, що в одному апараті можна купити каву різних видів: міцний еспрессо, кави з молоком, з молоком і цукром і багато інших. Хоча справжні цінителі кави кажуть, що американський кави неякісний і навіть водянистий, але самі американці вважають каву з апарату цілком нормальним і, ці ж кавові апарати стоять практично на кожному розі.
Американський кави: цікаві факти та відео сюжет

Кавові автомати

Оператори кавових автоматів – це зазвичай малі або середні підприємці, які або ж самі обслуговують свої автомати, або наймають мінімальна кількість персоналу.

Банки Америки з великою охотою дають кредити для власників торговельних автоматів або ж підприємцям-початківцям. Статистика свідчить, що 85% підприємств розоряються вже в перші 10 років. Але, зовсім інша ситуація в вендингової індустрії: практично всі, хто почав свій бізнес 10 років тому, успішно працюють і на сьогоднішній день.

Вендінг в Америці вважається вдалим бізнесом. Хоча вендингу також існують проблеми, і вони пов’язані зі зміною валюти в європейських країнах. Коли почали змінюватися в західній Європі валюти, довелося перебудовувати всі апарати на нові валюти. Але, і це не стало великою проблемою, так як вендінг у США набрав великих обертів, і вже в автоматі можна було розраховуватися не тільки готівкою, але й пластиковими картками, а також поповненням телефону.

В Америці кави найбільше п’ють на роботі або перед роботою, тому кавові апарати розташовані біля робочих місць, таким чином, коли стан ринку праці буде стабільним, тоді і вендінг буде розвиватися.

Міжнародна організація кави з’ясувала, що європейці все більше схиляються до культури споживання кави, якою користуються американці. Ця ж організація визнала американське місто Сіетл кавовим містом, так як саме в цьому місті знаходиться найбільша кількість кафетеріїв на душу населення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.